Urodziwe i wykształcone hostessy

Nasza agencja dysponuje rozbudowaną bazą modelek, hostess oraz fotomodelek, posiadających doświadczenie w obsłudze imprez firmowych oraz eventów na terenie całego kraju. Wszystkie nasze modelki oraz hostessy wyróżnia nie tylko doskonała aparycja i ponadprzeciętna uroda, ale także wysoka kultura osobista oraz komunikatywność. Każda nasza hostessa reprezentuje klasę i wysoką kulturę osobistą, a co najważniejsze jest w stanie odnaleźć się praktycznie w każdej sytuacji. Siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, jednak świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski.

Prowadzona przez nas kompleksowa obsługa imprez obejmuje wynajem modelek i hostess na obszarze całej Polski. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na swobodne dobieranie hostess do różnego rodzaju imprez, dzięki którym event czy bankiet może stać się niezapomnianym wydarzeniem. Dostosowując się do indywidualnych potrzeb naszych klientów jesteśmy w stanie zorganizować obsługę każdego wydarzenia w Poznaniu, Krakowie, Warszawie czy innych miastach, proponując wyłącznie doświadczone fotomodelki i hostessy. Każda współpracująca z nami hostessa może stanowić nieodłączną pomoc nie tylko dla uczestników imprezy, ale także dla samego organizatora.

Liczy się profesjonalizm i doświadczenie

W tej branży liczy się nie tyko uroda: jako doświadczona agencja hostess zdajemy sobie sprawę z tego, że wynajem modelek opiera się w głównej mierze na wytrzymałości fizycznej naszych dziewczyn (które nierzadko chodzą po kilka godzin w szpilkach), inteligencji oraz, przede wszystkim, na kulturze osobistej. Wszystkie fotomodelki powinny spełniać dość wymagające kryteria, żeby wspomóc nie tylko uczestników wydarzenia, ale również organizatorów imprezy. Nasze modelki mają doświadczenie, odznaczają się wysoką kulturą osobistą, a także potrafią radzić sobie z uśmiechem na ustach w stresujących sytuacjach. Potrzebujesz wynająć hostessę na imprezę? Zadzwoń do nas, gwarantujemy pełen profesjonalizm każdej naszej modelki! Dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce!

Zakres Naszych usług:

  • TOP hostessy / hości
  • tłumacze
  • modelki / modele
  • pokazy mody
  • fordanserki
  • wypożyczanie strojów
  • organizacja sesji zdjęciowych

Zapraszam do kontaktu:

Rita Miksiewicz

rita@mohomodels.pl

tel. 605-644-644

Agencja Modelek MOHOmodels © 2024