Profesjonalny wynajem modelek i hostess na targi i eventy na terenie całego kraju

Jako sprawdzona agencja fotomodelek i hostess z siedzibą w Poznaniu zapewniamy kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę eventów, imprez firmowych, pokazów mody oraz sesji zdjęciowych na terenie całego kraju. W naszej ofercie znajdują się modelki i hostessy o wyjątkowej urodzie, posiadające doświadczenie zdobyte na największych wybiegach mody w Polsce i za granicą. Działamy na terenie całej Polski.

Nasza agencja działa w branży modelingu od kilku lat, dzięki czemu mamy na swoim koncie dziesiątki zrealizowanych akcji promocyjnych związanych z obsługą imprez, targów oraz eventów. Prowadzimy wynajem doświadczonych modelek, hostess i fotomodelek - w zależności od charakteru imprezy, pomożemy Państwu dobrać hostessę, która będzie wsparciem nie tylko dla gości, ale również organizatora.

Każde powierzane nam zlecenie w zakresie obsługi imprez traktujemy w pełni indywidualnie, doskonale zdając sobie sprawę, jak duże znaczenie, poza urodą, ma odpowiednie przygotowanie merytoryczne modelki/hostessy.

Wykształcenie, kultura osobista i uroda

Każda hostessa, obojętnie czy jedzie na targi czy konferencję, powinna wykazywać się nie tylko wysoką kulturą osobistą, ale również powinna umieć odnaleźć się w nieraz bardzo stresujących sytuacjach. Dzięki naszemu doświadczeniu i szkoleniu naszych hostess i modelek jesteśmy w stanie zaoferować osoby, które spełniają wszystkie te kryteria i są ogromnym wsparciem nie tylko dla uczestników imprezy, ale również dla organizatorów. Potrzebna Ci profesjonalna, ładna, inteligentna i zaradna hostessa? Zadzwoń, działamy na terenie całego kraju. Gwarantujemy pełen profesjonalizm naszych modelek. Nasze hostessy mają nie tylko doświadczenie, ale również świetnie radzą sobie w stresujących sytuacjach. Dodatkowo każda z nich jest sumienna i poważnie traktuje swoją pracę, dlatego nie spotkasz się u nas z sytuacją, w której zostaniesz bez hostessy w dniu eventu.

Zakres Naszych usług:

  • TOP hostessy / hości
  • tłumacze
  • modelki / modele
  • pokazy mody
  • fordanserki
  • wypożyczanie strojów
  • organizacja sesji zdjęciowych

Zapraszam do kontaktu:

Rita Miksiewicz

rita@mohomodels.pl

tel. 605-644-644

Agencja Modelek MOHOmodels © 2024